Hizmet Verdiğimiz İller

Hizmet Verdiğimiz Tüm İl ve İlçeler

Gaziantep Modüler Su Deposu


Esküp Çelik, Gaziantep modüler su deposu firması olarak ev ve iş yerlerinde, bireysel ve kurumsal alanlar için yeterli kapasite su tankı imalatı, satışı ve montajını yapmaktadır. İşimiz su veya sıvı deposu olarak kullanılacak sistemlerin ömrü en uzun olacak malzemelerden üretmek ve müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktır. Bu doğrultuda tüm üretimlerimizde birinci kaliteden şaşmadan çalışmalar yapmaktayız.

Gaziantep galvaniz su deposu imalatımızda deponun ölçülerini tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz. Galvaniz kaplı karbon çelik ve sıcak daldırma galvaniz sac (ST 37) DX 52 birinci sınıf sıcak daldırma galvaniz kullanarak imal ettiğimiz su depoları parçalar halinde üreterek kolayca taşınması ve kurulumunu sağlıyoruz. Galvaniz su depolarımız içerisindeki sıvıda herhangi bir koku ve tat değişimine sebep olmadan uzun yıllar boyunca hijyenik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Esküp Çelik, Gaziantep paslanmaz su deposu imalatıyla bir su deposunda olması gereken tüm standartları karşılamaktadır.  Üretimini yaptığımız tüm su depoları TSE, CE ve TSEK belgelerine sahiptir.  ESKÜP Çelik olarak sektörde adımızı markalaştırırken her damla suyunuzu güvence altına almakta, onu iç ve dış etkilerden korumaktayız. Prizmatik depo kurulumunda en dar alanlardan geçebiliyor, parçaları uygulama alanında birleştirerek alanı en iyi şekilde değerlendirmekteyiz. Tamamen özel imalat yapabilen firmamız isteğe göre toz fırın boya uygulaması yapılmış boyalı su deposu da üretebilmektedir.

Galvaniz, GRP, Paslanmaz su deposu imalatımızın yanında Gaziantep plastik su deposu üretimlerimizle sıvı depolamada ekonomik çözümler arayan kullanıcıların da yanındayız! Plastik su depolarında polietilen malzeme kullanarak çok daha esnek ve dayanıklı olmasını sağlamaktayız. Yatay veya dikey olarak imal edebildiğimiz plastik sıvı depolarında turşu, sirke, şarap, yağ, meyve suyu gibi çeşitli gıdaları veya sıvı sabun, deterjan gibi kimyasal ürünler güvenli bir şekilde depolanmaktadır.

Siz de tüm su deposu ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin her yerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALMAK VE İLETİŞİM KURMAK İÇİN TIKLAYIN

Esküp çelik olarak Gaziantep modüler su deposu ihtiyaçlarınızı geniş montaj ağımızla sorunsuz bir şekilde karşılamaktayız. Gaziantep bölgesine ait montaj ve kurulum hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep Yangın deposu ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alabilirsiniz.

ESKÜP Çelik İletişim Bilgileri

Gsm: 0 541 466 26 26 | 0 552 316 26 26 |