Kurumsal

Esküp Çelik, 20 yıllık tecrübesi ile Eskişehir merkezli olarak Türkiye'nin her noktasına modüler su deposu üretimi yapan güvenilir bir firmadır. Yaptığı tüm işlerde sektöre ve müşterilerine katkıda bulunabilme ilkesiyle çalışan, her ürününde uzun ömürlülüğü esas alan  firmamız,  AR-GE çalışmaları ile sürekli gelişen, değişen dünyaya ayak uydurmaktadır.

Şirketimiz; 2005 yılından bu yana sıvı madde tankı imalatında hammaddesi paslanmaz çelik olan makine ve ekipman tasarımı, üretimi ve otomasyon sisteminin kurulumu mekanik tesisat CrNi paslanmaz proses alanında bir çok kurumsal firmaya hizmet vermiş olup, 2018 yılında da ESKÜP Çelik Modüler Mekanik Tesisat İnş. Emlak Oto. San. Ltd. Şti adını alarak paslanmaz ve galvaniz çelikten mamul Prizmatik Modüler Su Depoları üretimi ile ilgili faaliyetine başlamıştır.

Geçmişten gelen tecrübelerine dayanarak işini bilinçli yapan çevresini sorgulayan çözüm üreten üstün performans ve hedefleri doğrultusunda şaşmadan hareket ederek başarısını ortaya koymuştur. Bu doğrultuda Modüler Prizmatik Su Deposunu Eskişehir’de üretimine başlamış olup ilkler arasına girmeyi başarmıştır.

MİSYONUMUZ

Mevcut durumu sürekli geliştirerek faaliyet alanı ile ilgili olarak çözüm üretme konusundaki hassasiyetimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geçici değil kalıcı çözümler üreten kalite ve güvenin mükemmel birleşimi ile Türkiye’nin en iyisi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörel alanda gelişmeleri yakından takip ederek deneyimlerini teknoloji ve gelişmiş makine parkuru ile hedef kitlesinin ihtiyaçlarına birebir cevap vermek. Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat ve verimlik dengesini gözetmek

Görseller